Reims – Lille: Remis podwójnej szansy

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
21 Widoki

Nasz typ: Reims – Lille: Remis podwójnej szansy

02.03.2024 17:00

Mecz, który nie ma wyraźnego faworyta, pomiędzy Reims i Lille zostanie rozegrany w sobotni wieczór. Lille będzie chciało odbić się po trzech porażkach w ostatnich czterech meczach ze sobą, aby awansować do Top 4, podczas gdy Reims będzie chciało podbudować się ostatnim wyjazdowym zwycięstwem. Która drużyna odniesie sukces?

Dzięki rezerwowemu Mohamedowi Daramy’emu, Reims w końcu odetchnęło z ulgą, wygrywając 2:1 z Le Havre dzięki dwóm bramkom duńskiego napastnika, co dało im dwa punkty do upragnionego szóstego miejsca w tabeli z udziałem w Lidze Konferencyjnej. Jednak konkurencja ze strony Marsylii, Rennes i Lens jest ogromna dla zespołu trenera Willa Stilla. Aby pozostać w tym towarzystwie drużyn, Reims będzie musiało poprawić swój średni rekord u siebie (5-2-4), gdzie „Les Rouges et Blancs” nie wygrali jeszcze ani razu (0-2-1) w 2024 roku. W ostatnich dwóch latach udało im się jednak pokonać tutaj przeciwnika, z którym zmierzą swoje siły w tym tygodniu. Czy Reims po raz trzeci z rzędu pokona przeciwnika z północnej Francji?

W przypadku gry na wyjeździe, szanse na zdobycie trzech punktów maleją w przypadku piłkarzy Lille. Potwierdzili to podopieczni trenera Paula Fonseca w ubiegłym tygodniu w Tuluzie, gdzie mimo prowadzenia jedną bramką na półmetku przegrali 1:3 i nie zdołali wygrać po raz piąty z rzędu (0-2-3). Ogólny wyjazdowy bilans 2-6-4 nie odpowiada ambicjom Ligi Mistrzów, do której „Psy” chciałyby się w tym roku zakwalifikować. W każdym razie Reims może ich przestraszyć, pokonując ich trzykrotnie w ciągu ostatnich dwóch lat i stając się jedyną drużyną, która wygrała na własnym stadionie Lille w tym sezonie.

Na co stawiać?

Jak już wielokrotnie wspominano, Lille nie ma ostatnio najlepszych wspomnień z Reims, a natrętny styl futbolu po prostu nie przemawia do północnych Francuzów. Najczęstszym wynikiem wyjazdowym Lille w tym sezonie jest remis, który prawdopodobnie padnie w połowie lub pod koniec meczu również w ten weekend. Nie ma tu zbyt wielu innych wartościowych kursów, a remis wydaje się najbardziej prawdopodobny.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker