Polska – Holandia: 2

PLbookmaker
15 czerwca, 2024
23 Widoki

Nasza rada: Polska – Holandia: 2

16.06.2024 15:00

Polska grała w tej samej grupie eliminacyjnej co Czechy i miała ogromne problemy z zakwalifikowaniem się do Euro. Drużyna zakwalifikowała się dopiero przez baraż, w którym udało jej się pokonać słabą Estonię, a także Walię, która przed Euro zremisowała z Gibraltarem (0:0) i poniosła klęskę ze Słowacją (0:4).

Ostatnie wyniki naszych północnych sąsiadów wyglądały znacznie lepiej, ale nie można ich przeceniać. Ważnym czynnikiem w pierwszym meczu Polaków na mistrzostwach może być także kontuzja Roberta Lewandowskiego. Wieloletni najlepszy strzelec reprezentacji jest wielką osobowością Polski, z nim na boisku drużyna czuje się znacznie pewniej.

Holandia również nękana jest brakiem zawodników na ostatnią chwilę, ale reprezentacja Oranjes ma z czego wybierać, co potwierdzają nazwiska podarowanego tandemu Maatsen – Zirkzee. Holandia w ostatnich meczach była bardzo pracowita, a jej zespół w końcówkach rozkwitał. Zwycięstwa z Islandią, Kanadą i Szkocją były bardzo przekonujące (4-0) i nie są to gorsi przeciwnicy. Ta ostatnia drużyna zakwalifikowała się do Euro, Islandia pokonała Anglię przed Mistrzostwami Europy, a Kanada stale się poprawia.

W każdym razie Holendrzy mają ogromną siłę ofensywną, Simons z Lipska zanotował dużą poprawę skuteczności, Gakpo, który w Liverpoolu nie grał wszystkiego, ma dużo energii, to samo dotyczy Depaya. Tak więc skład może mieć więcej siły w porównaniu do innych, co może się przydać podczas turnieju.

Na co postawić:

Holandia ma większy potencjał ofensywny niż ich przeciwnicy w nadchodzącym meczu, podczas gdy Polska straci trochę siły ofensywnej bez Lewandowskiego. Zwycięstwo „Tulipanów” jest na wyciągnięcie ręki.

Zaufanie:

6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

1XBETPostaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker