Pilzno – Pardubice: 2

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
20 Widoki

Nasza rada: Pilzno – Pardubice: 2

12.02.2024 17:30

Zaledwie dzień po szwedzkich igrzyskach hokejowych w harmonogramie są dwa dodatkowe mecze ligowe, w tym drużyny, których zawodnicy wskoczyli do reprezentacji narodowej. Dla gospodarzy jest to obrońca Zámorský, a dla gości trio graczy z produktywnym Radilem na czele.

Są to nieprzyjemne komplikacje dla obu drużyn. Trenerzy muszą zastanowić się nad rozmieszczeniem zawodników, czy to w ogóle ma sens, lub nad ich zmęczeniem, które może wpłynąć na jakość występu.

Pardubice, po wymagającym terminarzu (m.in. Liga Mistrzów i Puchar Spenglera), z zadowoleniem przyjęły odpoczynek i powinien on przynieść im korzyści we wszystkich aspektach, ponieważ przegrali dwa ostatnie mecze ekstraklasy przed przerwą reprezentacyjną, co jest rzadkością w bieżącym sezonie. Dziś jednak w Pilźnie ponownie powinna pojawić się głodna zwycięstw drużyna, która chce wygrać sezon zasadniczy (ma tylko dwa punkty przewagi) i ma ku temu wszelkie predyspozycje. Zawodnicy ze Wschodu będą dobrze jeździć na łyżwach, czego brakowało im przed przerwą reprezentacyjną.

Pilzno zagra ostatni mecz u siebie przed serią spotkań wyjazdowych, a Indianie chcieliby podbudować się ostatnią wygraną z Varami 4:3. Nie będzie to jednak łatwe, ponieważ drużyna gospodarzy od dłuższego czasu nie czuje się komfortowo ze wschodnimi Czechami, czego wyraźnym dowodem jest siedem porażek z rzędu w regulaminowym czasie gry. Nie zmienia to faktu, że w składzie gości zabraknie produktywnych graczy, a Sedlak, Kaut i Pánik mają problemy zdrowotne. Zastąpić ich mogą Hyka, Říčka lub Mandát. Tak czy inaczej, Pilzno będzie pod presją w defensywie, a Pardubice będą zasypywać przeciwnika strzałami, tak jak robią to w większości swoich meczów. Jeśli dodać do tego najlepszą grę w przewadze i wysoki procent strzałów, goście powinni wygrać co najmniej bramką, pomimo wspomnianych wcześniej nieobecności.

Na co postawić:

Pilzno nie może pokonać Pardubic, ich ostatnia wygrana pochodzi z jesieni 2021 roku, lider tabeli broni pierwszego miejsca, a tym samym najlepszej pozycji do play-offów. Goście pomogą sobie świetną grą w przewadze i wygrają po raz ósmy z rzędu na zachodzie Czech.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

BETWINNERPostaw na Betwinner z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker