Pilzno – Mladá Boleslav: mniej niż 5 goli w meczu

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
21 Widoki

Nasz typ: Pilzno – Mladá Boleslav: mniej niż 5 goli w meczu

27.02.2024 17:30

Drużyna gospodarzy z Pilzna zajmuje obecnie jedenaste miejsce w tabeli ekstraligi. Wyżej już nie podskoczy, więc spogląda głównie na dwunaste Karlowe Wary, do których traci trzy punkty. Po porażce 1:0 w Witkowicach, w ostatniej kolejce Indianie ograli Kometę Brno. Zachodni Czesi nie zaprezentowali się najlepiej i zasłużenie przegrali 5:1. W ostatnich dwóch meczach zdobyli tylko jedną bramkę. Na przykład Ondrej Matýs, który był w świetnej formie w pierwszej połowie stycznia, nie strzelił gola od 12 meczów. Jeśli Pilzno nie chce szybko wypaść z playoffów, musi poprawić swoją grę.

Goście z Mladá Boleslav gościli liderujące Pardubice po definitywnym ratunku. Mecz był bardzo dobrym występem Bruslares, ale Dynamo pokazało swoją jakość i wygrało 4:1. Trzeci mecz z rzędu zaliczył dobrze grający Róbert Lantoši. Bolesławianie wciąż mają teoretyczne szanse na zakwalifikowanie się do playoffów, ale tracą do Karlowych Warów siedem punktów. Do końca sezonu zasadniczego pozostały już tylko trzy mecze, więc udział Boleslav w play-offach byłby cudem.

Na co postawić:

Pilzno strzeliło cztery gole w regulaminowym czasie gry w ostatnich trzech kolejkach, podczas gdy Bruslarov zdobył siedem bramek. Na kuponie wybieramy zakład na mniejszą liczbę strzelonych bramek.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

IVIBETPostaw na Ivibet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!!
Autor PLbookmaker