Pavlyuchenkova A. – Collins D.: 2

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
22 Widoki

Nasza wskazówka: Pavlyuchenkova A. – Collins D.: 2

15.02.2024 13:30

Danielle Collins prezentuje w katarskiej Dausze odważny, agresywny styl pełen ryzykownych uderzeń, zwłaszcza z forehandu, który do tej pory był bardzo skuteczną bronią amerykańskiej tenisistki. Wraz z kwalifikacjami wygrała już pięć meczów w Katarze, a jej siłę w poprzednich dwóch rundach poczuły Marie Bouzkova i Katerina Siniakova.

W kolejnej rundzie 30-letnia tenisistka ze Stanów Zjednoczonych zagra z Anastasią Pavlyuchenkovą o miejsce w półfinale i zasłużenie jest uważana za nieznaczną faworytkę na papierze.

Starsza o dwa lata Pawliuczenkowa będzie jednak miała twardy orzech do zgryzienia. W Doha pokonała nie tylko Darię Kasatkinę i Martę Kostiukową, ale także Marketę Vondrousovą w ósmej rundzie. Prawdą jest jednak, że forma Vondrousovej nie była dobra od początku sezonu, co światowy numer osiem ostatecznie potwierdził w środowym starciu z doświadczoną Pavlyuchenkovą.

Na co postawić:

Collins jest w doskonałej formie w Doha i jak dotąd dość suwerennie przechodzi przez turniej główny. Dobrze zna Pawliuczenkową z ich meczów, pokonując ją we wszystkich trzech pojedynkach. W czwartek dołoży do tego czwarte zwycięstwo.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

1XBETPostaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker