Murray A. – Machac T.: Machac T./-40,5 gemu

PLbookmaker
2 lipca, 2024
13 Widoki

Nasz wybór: Murray A. – Machac T.: Machac T./-40,5 gemów

02.07.2024 17:45

We wtorek na korcie centralnym odbędzie się również trzeci mecz z udziałem Czechów. Po Marcie Vondroušovej i Vicie Kopřivie na kort wyjdzie Tomáš Macháč, który zmierzy się z Andym Murrayem. Macháč zdołał pokonać go w obu tegorocznych meczach w Marsylii i Miami. Mimo że jest to domowy turniej Murraya, to Macháč jest zdecydowanym faworytem.

Chociaż Machac jedyny turniej w tym roku rozegrał na trawie w Halle w Niemczech, gdzie dwukrotnie przegrał 4:6 z Arthurem Filsem z Francji, to w tym roku wykazuje duże postępy. Ma na swoim koncie wiele interesujących zwycięstw, w tym finał w Genewie, a obecnie zajmuje 39. miejsce w światowym rankingu. Na swoim koncie ma również ćwierćfinał Masters w Miami czy trzecią rundę Rolanda Garrosa i Australian Open.

Murray normalnie byłby faworytem na trawie, ale te okoliczności są dalekie od normalności. Murray przeszedł operację usunięcia torbieli na kręgosłupie po turnieju Queen’s w Londynie niecałe dwa tygodnie temu. Chociaż nie był to poważny zabieg, dla profesjonalnego sportowca taka operacja oznaczałaby pewien czas poza kortami. Murray jednak w tym roku przechodzi na emeryturę i chce zagrać na Wimbledonie. Dlatego, choć nie można oczekiwać, że zanotuje jakikolwiek świecący wynik, robi wszystko, co w jego mocy, aby wystartować w All England Club.

Na co postawić:

Chociaż Murray stara się przygotować i czuje się dobrze na treningach, to zdecydowanie nie jest w 100%. Machac to wykorzysta i pokona Murraya. Dość interesujące kursy są następnie łączone z grami, na przykład, że zagra mniej niż 40 gier.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker