Medjedovic H. – Bublik A.: 2

PLbookmaker
12 czerwca, 2024
16 Widoki

Nasza rada: Medjedovic H. – Bublik A.: 2

12.06.2024 14:30

Alexander Bublik, nieco kontrowersyjna postać na męskim torze, zadebiutuje na trawie w najbliższą środę. W turnieju ATP w Stuttgarcie zmierzy się z 20-letnim Hamadem Medjedovicem, który nie ma tak dużego doświadczenia z nawierzchnią jak kazachski buntownik.

Światowy numer 17 Bublik bardzo lubi turnieje trawiaste. Chociaż nie gra na trawie tak często, jak na innych nawierzchniach, w ciągu swojej kariery, jeśli uśredni się czas trwania turniejów na każdej nawierzchni, rozegrał znacznie więcej meczów na trawie niż na znacznie częściej używanej glinie. W ubiegłym roku zdobył także swój największy tytuł w karierze w prestiżowym turnieju w Halle.

Bublik, którego twardy serwis, między innymi, będzie faworytem przeciwko Hamadowi Medjedovicowi. Dzieje się tak pomimo faktu, że Medjedovic zadebiutował już w tym roku na trawie i zdołał zmierzyć się z Węgrem Fabianem Marozsanem. Światowy nr 2 pokonał jednak w pierwszej rundzie przeciwnika, który rozgrywał dopiero swój trzeci turniej na trawie w karierze, więc tego zwycięstwa nie można uznać za znaczące osiągnięcie, mimo że na papierze jest on zawodnikiem z Top 50.

Na co postawić:

Alexander Bublik przystąpi do meczu z Hamadem Medjedovicem niepokonany, ale z pozycji zawodnika, który uwielbia turnieje trawiaste i potrafi w nie dobrze grać. Mistrz z Halle będzie w stanie poradzić sobie z młodym Serbem i awansować do ćwierćfinału.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

IVIBETPostaw na Ivibet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!!
Autor PLbookmaker