Machac T. – Shang J.: 1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
15 Widoki

Nasza wskazówka: Machac T. – Shang J.: 1

16.04.2024 13:40

Czeski tenisista Tomas Machac po raz ostatni wystąpił na kortach Masters w Miami. Na prestiżowej imprezie ATP 1000 rozegrał jeden z turniejów swojego życia i wywalczył sensacyjną kwalifikację do ćwierćfinału. Udał się na zasłużony odpoczynek i pominął turnieje w Marrakeszu i Monte Carlo. Część sezonu na kortach ziemnych otworzy w Barcelonie.

We wtorek zmierzy się w turnieju głównym tego hiszpańskiego turnieju ze 114. zawodnikiem na świecie, Junchengiem Shangiem z Chin, utalentowanym tenisistą, który ma zaledwie 19 lat i który w tym roku dotarł do półfinału w Hongkongu i trzeciej rundy Australian Open.

Glina nie jest jednak ulubioną nawierzchnią tego chińskiego talentu. Potwierdziło się to tydzień temu podczas Challengera w Madrycie, gdzie niespodziewanie zakończył zmagania w ósmej rundzie. W Barcelonie udało mu się jednak przebrnąć przez kwalifikacje, mimo że grał z rankingowo i jakościowo gorszymi zawodnikami. Machac jest w innej lidze niż oni.

Na co postawić:

Niewątpliwą zaletą Machaca jest to, że dorastał na glinie i chociaż odnosi więcej sukcesów na betonie, jest prawdziwym wszechstronnym graczem, który nie rozróżnia nawierzchni. To będzie kluczem do wtorkowego meczu. Machac będzie w stanie poradzić sobie w starciu z Shangiem i udanie rozpocząć sezon na nawierzchni ziemnej.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker