Machac T. – Musetti L.: Tiebreak w meczu – tak

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
17 Widoki

Nasz typ: Machac T. – Musetti L.: Tiebreak w meczu – tak

07.02.2024 13:00

Halowy turniej w Marsylii zaoferuje w środę ósmy mecz finałowy Tomasa Machaca, który czeka na Włocha Lorenzo Musettiego. Czeski tenisista jest nieznacznym faworytem na papierze, pomimo pozycji w rankingu, która jest znacznie lepsza od Musettiego. Włoch zajmuje 27. miejsce na świecie, podczas gdy Macháč jest 66.

Zaletą czeskiego zawodnika jest to, że od początku sezonu jest w stanie w dużej mierze polegać na swoim serwisie i, z wyjątkiem jednego meczu w Adelaide, może uznać swój serwis za silną broń. Z tego powodu rozegrał już siedem tiebreaków w bieżącym sezonie, rozgrywając tylko dziewięć meczów. Jego przeciwnik rozegrał o dwa mecze mniej i rozegrał cztery skrócone mecze.

Warunki w Marsylii są stosunkowo odpowiednie dla tenisistów, którzy mogą polegać na swoim serwisie. Nawierzchnia może nie jest superszybka, ale spełnia parametry, przy których twardy serwis jest bardzo trudny do oddania. A ponieważ obaj gracze mają dobre pierwsze podania, mecz nie powinien oferować zbyt wielu przełamań.

Na co postawić:

Turniej halowy w Marsylii oferuje warunki, w których opłaca się mieć dobry pierwszy serwis. Jeśli obaj zawodnicy nie będą musieli zbyt często wchodzić w wymiany przy drugim podaniu, nie będzie zbyt wielu break pointów. Próba doprowadzenia do tiebreaka w meczu może się opłacić.

Zaufanie:

6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

RABONAPostaw na Rabona z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker