Litvínov – Pilzno: 1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
20 Widoki

Nasza wskazówka: Litvínov – Pilzno: 1

06.03.2024 17:30

Rozgrywki ekstraligi hokejowej rozpoczną się od zwycięstwa w trzech meczach. Zagrają drużyny, które w sezonie zasadniczym zajęły miejsca od piątego do dwunastego. Najlepszą pozycję wyjściową ma Litvínov, który zmierzy się z borykającym się z problemami Pilznem.

Verva fantastycznie rozpoczęła rozgrywki, w pierwszych rundach rywalizując nawet z Pardubicami o pierwsze miejsce. Wynikało to głównie ze świetnych wyników na własnym lodzie, gdzie północni Czesi wygrali dziesięć meczów z rzędu. Później nastąpił spadek wyników i oczekiwany spadek w dół tabeli. Jednak nawet z piątego miejsca w północno-zachodnich Czechach mogą być zadowoleni.

W rundzie wstępnej Litvínov zmierzy się z Pilznem, które w ostatnich tygodniach boryka się z problemami. Škodovka jest obecnie w najgorszej formie ze wszystkich uczestników rozgrywek, przegrywając dwanaście z ostatnich piętnastu meczów po regulaminowym czasie gry i zdobywając zaledwie osiem punktów. Ostatnie zwycięstwo odnieśli 18 lutego, kiedy to w dogrywce pokonali zajmujące ostatnie miejsce Kladno. Od tego czasu nie zdobyli bramki pięć razy z rzędu.

Na co postawić:

Oba obozy przystępują do rundy wstępnej z zupełnie innymi nastawieniami. Litvínov zdołał wygrać trzy razy z ostatnich pięciu rund, podczas gdy Pilzno nie straciło ani jednego punktu. Faworyt serii jest oczywisty. Verva, która ma w swoim składzie trzeciego najbardziej produktywnego zawodnika całych rozgrywek Ondreja Kaše (23+31), w środę zapisze na swoim koncie pierwszy punkt.

Zaufanie:

9/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

RABONAPostaw na Rabona z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker