Liberec – Sparta Praga: Sparta więcej niż 2.5 gola

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
16 Widoki

Nasz typ: Liberec – Sparta Praga: Sparta więcej niż 2,5 gola

19.03.2024 18:00

Sparta wygrała dwa pierwsze mecze serii z Libercem 3:2, raz po rzutach karnych i raz po dogrywce. Trener Pavel Gross może być zadowolony z rozwoju serii, ale mniej z wyników. Nie możemy zapominać, że Sparta była drugą najlepszą drużyną w sezonie zasadniczym i miała stosunkowo dobry atak. W pierwszych meczach u siebie w ćwierćfinale play-off nie do końca to jednak potwierdzili i walczyli o zwycięstwo.

Z kolei Liberec w pełni skorzystał z faktu, że w Pradze rozegrali mecz rundy wstępnej z Ołomuńcem, przeciwko któremu zmienili wynik z 0:2 na 0:1. Choć można powiedzieć, że Białe Tygrysy są bardziej zmęczone w porównaniu do Sparty, to nie da się też zaprzeczyć, że dzięki trudnej serii z Ołomuńcem podopieczni trenera Filipa Pešána nabrali rozpędu. I to właśnie jak na razie utrudnia Sparcie zadanie.

Seria przeniosła się teraz na północ, do Liberca. Jak dotąd w tym sezonie środowisko domowe nie dało zawodniczkom z Liberca przewagi, której potrzebują. Było to widoczne w sezonie zasadniczym w meczach ze Spartą, które przegrali 4:5 i 3:4.

Na co postawić:

W tym sezonie mecze Białych Tygrysów ze Spartą na lodowisku w Libercu oferowały całkiem atrakcyjne widowisko ofensywne. Drużyna z Liberca pokazała, że chce grać bardzo agresywnie i ofensywnie w tych playoffach (zwłaszcza przeciwko Ołomuńcowi). Dlatego Sparta będzie musiała zwiększyć swoją produktywność w trzecim meczu serii, jeśli nie chce zasmakować goryczy porażki. Niezależnie od wyniku, Sparta strzeli trzy gole.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

BETWINNERPostaw na Betwinner z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker