Korda S. – Alcaraz C.: Alcaraz C. /-37,5 gemów

PLbookmaker
31 maja, 2024
21 Widoki

Nasz wybór: Korda S. – Alcaraz C.: Alcaraz C. /-37,5 gemów

31.05.2024 20:15

Przez ostatnie dwa miesiące Carlosa Alcaraza nękały problemy zdrowotne, w szczególności kontuzja przedramienia. Z tego powodu był w stanie zagrać tylko w turnieju w Madrycie podczas glinianej części sezonu i przegapił pozostałe najważniejsze wydarzenia. Do Paryża pojechał więc z jedną wielką niewiadomą – jaka będzie jego forma?

Pierwsze mecze przyniosły dwie wersje. Odpadł z Amerykaninem JJ Wolfem ze stratą zaledwie czterech gemów, ale potem, co nieco zaskakujące, przegrał seta z Jesperem De Jongiem. Mimo to jego awans do trzeciej rundy był również dość suwerenny, z wyjątkiem trzeciego seta, który zakończył się wynikiem 2-0. Kolejna przeszkoda będzie jednak znacznie trudniejsza.

Przeciwnikiem Alcaraza w trzeciej rundzie będzie Sebastian Korda, Amerykanin czeskiego pochodzenia. Pokonał go w dwóch ostatnich meczach bez straty seta, a dużą przewagą Alcaraza jest to, że Korda nie był w tym sezonie w idealnej formie. W końcu w drugiej rundzie Rolanda Garrosa również przegrał bardzo zaskakującego seta z Koreańczykiem Kwonem.

Na co postawić:

Alcaraz, choć przyjechał do Paryża niepokonany, jest jednym z najlepszych graczy na świecie i udowodni to przeciwko Kordzie. To powinien być średnio długi mecz, prawdopodobnie czterosetowy. Zakład na zwycięstwo Alcaraza można połączyć z liczbą gemów.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

RABONAPostaw na Rabona z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker