Kolumbia – Urugwaj: zwycięzca Kolumbia

PLbookmaker
10 lipca, 2024
9 Widoki

Nasz typ: Kolumbia – Urugwaj: zwycięzca Kolumbia

11.07.2024 02:00

W drugim półfinale Copa América spotkały się drużyny z najlepszą formą w mistrzostwach i zespoły nastawione ofensywnie.

Kolumbijczycy rozgromili Panamę 5:0 w ćwierćfinale, zwiększając swój rekord turniejowy do 11:2. Kapitan James Rodríguez dołożył pięć bramek i asyst, wyrównując tym samym rekord Lionela Messiego pod względem największej liczby asyst w turnieju. Los Cafeteros przedłużyli swoją niepokonaną passę w Copa do 27 meczów, po ostatniej porażce w lutym 2022 r. W półfinale będą mieli komplet, a obrońca Jefferson Lerma powróci po jednomeczowym zawieszeniu.

Z drugiej strony Urugwaj będzie wyraźnie osłabiony, a ich obrona rozpadnie się po ćwierćfinałowym starciu z Brazylią. Obrońca Barcelony Araujo doznał kontuzji w pierwszej połowie, a prawoskrzydłowy Nahitan Nandez nie dokończył meczu z powodu czerwonej kartki. Dlatego La Celeste cieszyli się, że bezbramkowy remis nie został przedłużony i od razu doszło do rzutów karnych, które wygrali 4:2.

Na co postawić:

Urugwaj strzelił gola tylko raz w turnieju, 3-1 pod koniec meczu otwarcia z Panamą, ale bez dwóch filarów defensywy będzie im ciężko przeciwko szalejącej Kolumbii. Postaw jeden na kuponie.

Zaufanie:

5/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker