Kolumbia – Panama: podwójna szansa 0-0

PLbookmaker
6 lipca, 2024
11 Widoki

Nasza rada: Kolumbia – Panama: podwójna szansa 0-0

07.07.2024 00:00

Na papierze najbardziej jednoznaczny ćwierćfinał Copa América zostanie rozegrany w Arizonie.

Kolumbia przeżywa fantastyczny piłkarski okres, wliczając w to trwające mistrzostwa, w których nie przegrała 26 meczów i zanotowała 20 zwycięstw. Zdominowała grupę przed Brazylią, z którą zremisowała 1:1 w meczu finałowym, pokonując wcześniej Paragwaj 2:1 i Kostarykę 3:0. Drużyna ma ogromną siłę ofensywną, z pięcioma różnymi graczami odpowiedzialnymi za sześć bramek, dwukrotnie przez prawego obrońcę Daniela Muñoza, który wrócił do świetnej formy z Crystal Palace. Przy połowie goli asystował ponadczasowy James Rodríguez, który w zeszłym roku powrócił z Europy do Ameryki Południowej, a konkretnie do Brazylii.

Jednak argentyński trener Néstor Lorenzo musi poradzić sobie z jedną poważną niedogodnością przed ćwierćfinałami, ponieważ z powodu kartek nie może rozpocząć defensywnej osłony Jefferson Lerma, niezbędny człowiek do czarnej roboty z dużym radiem akcji.

W składzie Panamy zabraknie również środkowego pomocnika Adalberto Carrasquilli, który otrzymał dwumeczowe zawieszenie za odesłanie z boiska w wygranym 2-1 meczu z USA. Pierwszy mecz rozegrał w wygranym 3:1 meczu z Boliwią, w którym duński trener Thomas Christiansen zmienił zwykłe ustawienie 5-4-1 na 4-1-4-1. Jego taktyczne posunięcia doprowadziły Los Canaleros do ćwierćfinału po raz pierwszy w ich drugim występie w Copa América.

Panama awansowała kosztem Amerykanów, którzy byli gospodarzami, a także zagrała przyzwoity mecz przeciwko silnej drużynie Urugwaju, z wynikiem 1-3, który wyglądał obiecująco, ale straciła dwie bramki pod koniec spotkania. Drużyna gra zdyscyplinowanie, twardo, agresywnie i szybko do przodu po zdobyciu piłki. Kolumbii również nie będzie łatwo.

Na co postawić:

Zarówno pierwszy ćwierćfinał, jak i dogrywka zakończyły się remisem 1:1 i musiały zostać rozstrzygnięte rzutami karnymi. Trzeci ćwierćfinał również może być wyrównany, a remis przy podwójnej szansie oferuje ponadstandardowe kursy.

Zaufanie:

6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

RABONAPostaw na Rabona z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker