Kazachstan – Szwecja: Karlsson Erik gol +0,5

PLbookmaker
16 maja, 2024
15 Widoki

Nasza wskazówka: Kazachstan – Szwecja: Karlsson Erik bramka +0,5

16.05.2024 16:20

Hokeiści Szwecji szaleją na Mistrzostwach Świata w Ostrawie. W trzech meczach zanotowali trzy zwycięstwa wynikiem 16:4 i w kolejnym spotkaniu mogą poprawić swoje indywidualne statystyki. Na ich drodze staje Kazachstan, który jest skazany na walkę o utrzymanie w elitarnej dywizji Mistrzostw Świata.

Nie ma co spekulować, że Szwecja jest superfaworytem tego meczu. Pytanie jednak, w jakim stopniu potwierdzą tę pozycję. Możemy spodziewać się ogromnej przewagi w grze i strzałach, i choć część krążka może wpaść za szwedzkiego bramkarza (Gustavsson zapewne go złapie), to Tre Kronor zdobędą znacznie więcej bramek.

Jednym z najbardziej produktywnych szwedzkich zawodników jest obrońca Erik Karlsson, który w trzech meczach zdobył trzy bramki i dołożył dwie asysty. Wszechstronny obrońca był stosunkowo oszczędny w swoich strzałach, oddając osiem strzałów na bramkę w trzech meczach, ale ma imponujący wskaźnik skuteczności 37,5%. Zasadniczo oznacza to, że co trzeci oddany przez niego strzał kończy się golem. A przeciwko jakościowo słabszemu przeciwnikowi będzie w stanie oddać kilka naprawdę celnych strzałów.

Na co postawić:

W czwartek Szwecja zmierzy się z Kazachstanem. Będą również obstawiać strzały obrońców z niebieskiej linii (Flyers zdobyli do tej pory pięć bramek w turnieju, w tym trzy autorstwa Karlssona). Prawdopodobieństwo, że Erik Karlsson ponownie strzeli bramkę jest bardzo wysokie.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker