Karwina – Wyszków: Karwina/mniej niż 3,5 gola w meczu

PLbookmaker
2 czerwca, 2024
10 Widoki

Nasz typ: Karwina – Wyszków: Karwina/mniej niż 3,5 gola w meczu

02.06.2024 17:30

Vyškov urządził sobie ewentualny azyl w pierwszej lidze w Ďoličku, ale na południu Moraw mogą być „na luzie”. Karwina wygrała 1:0 w Drnovicach w czwartek, a Vyškov nie strzelił gola w trzecim meczu barażowym, po tym jak w zeszłym roku dwukrotnie wyszedł z pustymi rękami przeciwko Zlinowi. Wówczas przegrał 0:1 w Bacie, a rewanż u siebie zakończył się wynikiem 0:0.

Nie żeby rywal z drugiej ligi nie miał szans, Ślązacy stawili zacięty opór zwłaszcza w pierwszej połowie. Z pewnością zaprezentowali się lepiej niż pod koniec rozgrywek ligowych, kiedy to w ostatnich pięciu kolejkach zdobyli zaledwie punkt. Karwina stopniowo budowała swoją przewagę, kontrolowała ostatnie pół godziny i nie pozwoliła Vyškovowi na nic. Co więcej, zespół zakończył mecz z dziesięcioma zawodnikami po tym, jak Amidou Diallo został zastąpiony i kontuzjowany. Przegranym brakowało już kluczowego pomocnika Santiago Eneme, który przed meczem naderwał mięsień.

Trener Karwiny Marek Bielan miał luksus pozostawienia na ławce słowackiego speedstera Regaliego, wyraźnie chcąc rozłożyć siły i już myśląc o domowym rewanżu, w którym jego drużyna zagra bardziej aktywnie, aby jak najszybciej podjąć decyzję, aby nie musieć denerwować się do końca.

Na co postawić:

Jałowość Vyškova w barażach będzie kontynuowana, Karwina wygra domowy rewanż, maksymalnie trzema bramkami w meczu.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

1XBETPostaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker