Garcia Car. – Collins D.: Collins D. -2,5 gemów

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
19 Widoki

Nasz wybór: Garcia Car. – Collins D.: Collins D. -2.5 gemów

27.03.2024 18:00

Od mniej więcej początku lutego, czyli odkąd ogłosiła, że w tym sezonie przejdzie na emeryturę, Danielle Collins gra świetnie. Wygląda to tak, jakby presja związana z koniecznością gry o wyniki została z niej zdjęta po ogłoszeniu jej zamiaru, a ona gra w stylu, który kilka lat temu doprowadził ją do pierwszej dziesiątki na świecie. Będzie to jej trzeci ćwierćfinał od lutego, po tym jak udało jej się wykorzystać swoje sukcesy w Doha i Austin w Miami, gdzie znalazła się w czołowej ósemce.

Na drodze do pierwszego półfinału w tym sezonie i pierwszego od września ubiegłego roku stanie 30-letniej Amerykance równie wiekowa Francuzka Caroline Garcia. W Miami udało jej się pokonać Naomi Osakę i Cori Gauff, co było dla niej bardzo cennymi skalpami, które pozwolą jej po raz pierwszy w tym sezonie zagrać w ćwierćfinale.

Ogromną wadą Garcii przed ćwierćfinałowym pojedynkiem jest jednak to, że nie potrafi dopasować się do stylu Collins. Z Amerykanką mierzyła się w latach 2019, 2022 i 2023 i za każdym razem przegrywała w dwóch setach. Co więcej, wszystkie pojedynki rozgrywane były na betonie, podobnie jak turniej WTA 1000 w Miami. Również z tego powodu Collins jest papierową faworytką starcia, choć jest niżej notowaną zawodniczką od Garcii.

Na co postawić:

Collins ma coś do Garcii. Pokonała ją, gdy grała dobrze, a także w latach, gdy nie należała do światowej czołówki. Biorąc pod uwagę, jak dobrze Amerykanka gra od czasu ogłoszenia zakończenia kariery, należy ją uznać za faworytkę czwartego meczu między nimi. Do tej pory zawsze wygrywała w dwóch setach, w ćwierćfinale w Miami zwycięży różnicą co najmniej trzech gemów.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker