Eubanks C. – Mensik J.: 1

PLbookmaker
24 czerwca, 2024
17 Widoki

Nasz wybór: Eubanks C. – Mensik J.: 1

25.06.2024 13:00

Jakub Menšík przeżywa kryzys w grze, który prawdopodobnie spowodowany jest przedłużającymi się kontuzjami, z którymi zmagał się podczas wiosennej części sezonu na kortach ziemnych, przez co opuścił m.in. Masters w Monte Carlo czy wielkoszlemowy Roland Garros. Jego pierwsze profesjonalne turnieje na trawie nie poszły po jego myśli.

Podczas gdy w Hertogenbosch utalentowany Czech przegrał w pierwszej rundzie z Holendrem Gijsem Brouwerem, w Halle niespodziewanie uległ w pierwszej rundzie kwalifikacji miejscowemu Oscarowi Ottowi. Była to jego czwarta porażka z rzędu i jego perspektywy na kolejny turniej na trawie na Majorce nie są zbyt dobre.

Los Mensika przypadł 28-letniemu Amerykaninowi Christopherowi Eubanksowi, który zajmuje 42. miejsce w światowym rankingu. Chociaż Eubanks odpadł w pierwszej rundzie w Stuttgarcie w tym sezonie, dotarł do ćwierćfinału w Halle. To także człowiek, który w zeszłym roku zdobył tytuł na Majorce, pokonując między innymi Bena Sheltona i Adriana Mannarino, a na Wimbledonie dotarł do ćwierćfinału.

Na co postawić:

Christopher Eubanks udowodnił w zeszłym roku, że jest świetnym tacklerem. Jego występy w trawiastej części sezonu mocno uplasowały go w światowej elicie 100 i musi to wykorzystać w tym roku, jeśli nie chce doświadczyć kolejnego szybkiego spadku. Mensik, który zmaga się z problemami, nie zagrozi jego zwycięstwu.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker