Errani S. – Wang Yaf.: 2

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
18 Widoki

Nasza wskazówka: Errani S. – Wang Yaf.: 2

13.03.2024 16:15

W turnieju WTA 125, będącym odpowiednikiem męskiego Challengera, w amerykańskim Charleston w półfinale dojdzie do pojedynku 36-letniej Sary Errani z Włoch z siedem lat młodszą Chinką Ya-fan Wang. Faworytką jest ta druga.

Errani wciąż stara się walczyć z upływem czasu i z mniejszym lub większym powodzeniem utrzymuje się na około 100. pozycji w światowym rankingu. Chociaż miała trochę pecha. W tym sezonie nie idzie jej jednak zbyt dobrze. Większość turniejów kończyła już w kwalifikacjach i tylko w Cluj udało jej się wygrać mecz na najwyższym torze w turnieju głównym. Ostatecznie były dwa i dotarła do ćwierćfinału, gdzie dostała chłostę od Karoliny Pliskovej.

Z kolei Ja-fan Wang dotarła do trzeciej rundy Australian Open, co było sporą niespodzianką, podobnie jak nie spodziewano się, że dotrze do półfinału turnieju WTA w Hua Hin. Następnie dotarła do ćwierćfinału innego turnieju WTA w Austin na początku marca.

Na co postawić:

Jeśli kierować się wyłącznie statystykami, to zdecydowaną faworytką jest Chinka Wang. Udało jej się odnieść wiele zwycięstw na najlepszych torach, podczas gdy Errani w przeważającej większości kończyła w kwalifikacjach lub pierwszych rundach. Wraz z wiekiem Errani traci część swojej jakości, co będzie widoczne w jej starciu z Wang.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

WAZAMBAPostaw na Wazamba z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker