Czechy – Finlandia: podwójna szansa 2-2

PLbookmaker
10 maja, 2024
15 Widoki

Nasza wskazówka: Czechy – Finlandia: podwójna szansa 2-2

10.05.2024 20:20

Reprezentacja Czech rozpocznie Mistrzostwa Świata w Pradze i Ostrawie piątkowym pojedynkiem z Finlandią, a po ostatnim turnieju EHT w Brnie wśród społeczności fanów panuje pewne zamieszanie.

Podopieczni trenera Rulíka w trzech meczach nie wygrali ani razu i zdobyli zaledwie dwie bramki, co jest fatalnym wynikiem. Wszystko, co funkcjonowało w poprzednich turniejach, zostało zburzone, drużyna pokazała ogromny brak zgrania, który był spowodowany sprowadzeniem zawodników z zagranicy.

Turniej był przede wszystkim turniejem nominacyjnym i było sporo testowania, ale i tak nie można machnąć na to ręką. Jedynie Palat i Kaše pokazali się w dobrym świetle. Niektóre nazwiska w finałowej nominacji unoszą brwi, ich wkład już teraz można ocenić jako bardzo mały. Drużyna była aktywna strzelecko, ale strzały w większości nie miały odpowiedniego umiejscowienia, nawet z gry w przewadze, w której w przeszłości wyróżniał się tandem Kubalik – Cervenka. Tak więc presja na czeskiej drużynie rośnie przed mistrzostwami u siebie, co nigdy nie jest dobrą rzeczą.

Z kolei reprezentacja Finlandii zdominowała czeskie rozgrywki hokejowe z 8 punktami i wynikiem 11:5. Drużyna trenera Jukki Jalonena pokazała, że jest w 100% gotowa na mistrzostwa, mimo że nie ma w składzie takich gwiazd jak Amerykanie czy Szwedzi. Jak zawsze, drużyna polega na świetnym bramkarzu i wyrafinowanym systemie defensywnym i tym razem również nie zmieni swojego systemu. Co więcej, przed Mistrzostwami Świata do drużyny dołączy największa gwiazda zza oceanu, Mikael Granlund, więc siła zespołu jeszcze bardziej wzrośnie. W Brnie reprezentacja Suomi wygrała z Czechami 4:1 i tym razem również jest nieco bliżej zwycięstwa, czego spodziewa się 50% obstawiających.

Na co postawić:

Finowie są w lepszej formie i nastawieniu przed swoim pierwszym meczem w turnieju, zawodnicy z północy dobrze jeżdżą na łyżwach i bronią oraz jak zawsze mają świetną bramkę. W wyprzedanej O2 Arena drużyna Czech pokona Czechów w podwójnej szansie, tj. po pierwszej tercji lub pod koniec meczu. Puistola zdobędzie punkt dla Finlandii, a Kubalik dla Czechów.

Zaufanie:

6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

BETWINNERPostaw na Betwinner z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker