Chicago – Winnipeg: 2

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
19 Widoki

Nasz typ: Chicago – Winnipeg: 2

24.02.2024 02:37

Chicago, które przegrało dziesięć z ostatnich jedenastu meczów, powita Winnipeg na swoim lodowisku w sobotni wieczór. W kontekście rozwoju sytuacji w tym sezonie jest to starcie Dawida z Goliatem, przy czym tym razem to Goliat ma przewagę.

Przyszłość Blackhawks może należeć do Connora Bedarda, ale teraźniejszość z pewnością nie. Najgorsza drużyna w całej lidze, z jedną z najsłabszych ofensyw i jedną z najsłabszych defensyw, przechodzi przez naprawdę trudny okres, pomimo faktu, że numer jeden w ostatnim drafcie właśnie wrócił na lód po złamaniu szczęki.

Z drugiej strony, Winnipeg rozgrywa znakomity sezon, a głównym tego powodem jest elitarna defensywa. Jets strzelili tylko 128 goli w 54 meczach, a Connor Hellebuyck aspiruje do Trofeum Veziny. Żadna drużyna w lidze nie zdobyła mniej bramek. Winnipeg wygrało również cztery z ostatnich pięciu meczów.

Na co postawić:

Winnipeg to jedna z najlepszych drużyn w Konferencji Zachodniej, ma precyzyjną linię defensywną, więc nie ma większego znaczenia, że jej ofensywa nie należy do najbardziej produktywnych. Chicago nie potrafi grać tak dobrze przeciwko drużynom defensywnym, więc warto dodać wygraną Jet do kuponu.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker