Boston – Toronto: 1

PLbookmaker
22 kwietnia, 2024
17 Widoki

Nasz typ: Boston – Toronto: 1

23.04.2024 01:07

W pierwszym meczu pierwszej rundy Konferencji Wschodniej przeciwko Bostonowi w składzie Toronto zabrakło Williama Nylandera i Bobby’ego McManna. Co zrozumiałe, odbiło się to na sile ofensywnej kanadyjskiej drużyny, ale pytanie, czy z nimi w składzie wynik meczu byłby inny. Boston wygrał dość wyraźnie 5:1.

To prawda, że Toronto było aktywniejsze pod względem strzeleckim i przeważało nad przeciwnikiem, ale produktywność zawiodła również z powodu świetnego występu bramkarza Jeremy’ego Swaymana, który był preferowany zamiast Linusa Ullmarka. Można przypuszczać, że ponownie stanie w bramce, ponieważ zaprezentował solidną pracę i eliminował jedną szansę za drugą.

Następnie Bruins potwierdzili w pierwszym meczu, że zdominowali mecze z Toronto w tym sezonie. Jeszcze w sezonie zasadniczym rozegrali piąty mecz z Maple Leafs i po raz piąty wygrali.

Na co postawić:

Boston ma naprawdę coś do Toronto w obecnym sezonie. Nie przegrali ani razu w pięciu meczach, a wypełniona po brzegi TD Garden napędzi ich Niedźwiedzie do sukcesu w drugim meczu pierwszej rundy playoffów. Toronto będzie kąsać i to może nawet mocniej niż w sobotę, ale Bruins wygrają kolejny trudny mecz.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

WAZAMBAPostaw na Wazamba z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker