Barcelona – Valencia: Mniej niż 3,5 gola na mecz

PLbookmaker
28 kwietnia, 2024
19 Widoki

Nasz typ: Barcelona – Valencia: Mniej niż 3,5 gola

29.04.2024 21:00

El Clásico było prawdopodobnie ostatnią szansą Barcelony, by uczynić walkę o tron hiszpańskiego futbolu jeszcze bardziej dramatyczną. Choć Katalończycy dwukrotnie prowadzili, opuszczali Santiago Bernabéu z pustymi rękami. W doliczonym czasie gry Real Bellingham (3:2) przesądził o zwycięstwie i najbliższy rywal madrytczyków tracił do nich już 11 punktów. Choć na sześć kolejek przed końcem nie można jeszcze z matematyczną pewnością stwierdzić, że losy tytułu są rozstrzygnięte, nawet dla najbardziej zagorzałych kibiców Barcelony jest to chyba jasne.

Po odpadnięciu z Ligi Mistrzów, Barcelonie nie pozostaje nic innego, jak walczyć o utrzymanie przynajmniej drugiego miejsca w LaLiga do końca sezonu. Zajmująca trzecie miejsce Girona miała przed tą kolejką dwa punkty straty. Walka o srebrną pozycję w lidze może być słabą motywacją dla podopiecznych trenera Xaviego, który przemyślał swoją wcześniejszą decyzję i pozostanie na ławce Barcelony w przyszłym sezonie, dlatego nie można wykluczyć kolejnych strat punktowych. Valencia postara się zadać Barcelonie jedną z nich w poniedziałkowym meczu.

Nietoperze walczą o siódme miejsce, które prawdopodobnie będzie przepustką do Ligi Konferencyjnej na koniec sezonu. Przed tą kolejką tracili do niej zaledwie punkt, dzięki cotygodniowej domowej porażce z największym obecnie rywalem – Betisem (1:2). Valencia zdołała jednak zachować czyste konto w poprzednich trzech kolejkach i w Barcelonie będzie liczyć na uczciwą i dobrze funkcjonującą obronę, jedną z najlepszych w lidze.

Na co postawić:

Obraz gry nie jest trudny do odgadnięcia. Valencia na pewno nigdzie się nie ruszy i będzie starała się wyprowadzać szybkie i groźne kontrataki z bloku. Strona gospodarzy będzie musiała pokombinować. Valencia praktykowała podobny styl w swoich poprzednich trzech starciach z Barceloną i skorzystała z jednego remisu w pierwszym spotkaniu w tym sezonie (0:1, 0:1, 1:1). Nie możemy więc spodziewać się zbyt wielu bramek.

Pewność siebie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

IVIBETPostaw na Ivibet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!!
Autor PLbookmaker