Arizona – Minnesota: 2

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
22 Widoki

Nasz typ: Arizona – Minnesota: 2

15.02.2024 03:37

Minnesota zakreśliła ten mecz w swoim kalendarzu z wyprzedzeniem. Dokładnie miesiąc temu przegrali u siebie z Arizoną 0-6. Był to haniebny występ drużyny, która wciąż ma nikłe nadzieje na awans do playoffów. Zawodnicy dobrze pamiętają te porażki i z niecierpliwością czekają na rewanż. Ten nadejdzie dziś wieczorem, gdy obie drużyny ponownie zagrają ze sobą w Tempe, siedzibie Kojotów.

Minnesota przystępuje do tego meczu w dobrej formie. Po przerwie na All-Star wygrali trzy mecze z rzędu. Wszystkie na swój sposób emocjonalne dla bramkarza Marca-Andre Fleury’ego, ponieważ Wild pokonali kolejno Chicago, Pittsburgh i Vegas – wszystkie byłe kluby legendarnego bramkarza. Szczególnie mecz w Vegas był świetny. Drużyna była prowadzona przez młode gwiazdy Matta Boldy’ego, Marco Rossiego i Brocka Fabera, którzy wyraźnie pokazali, że ta drużyna należy teraz do nich. Stawianie na punkty Boldy’ego ma sens, ponieważ w ostatnich meczach wyglądał jak czołg.

Z drugiej strony Arizona tonie w kryzysie wyników, przegrywając sześć meczów z rzędu, a wydarzenia wokół klubu, wraz ze spekulacjami, że wkrótce zostanie ogłoszona przeprowadzka do innego miasta, z pewnością nie dodadzą spokoju graczom.

Na co postawić:

Minnesota jest na fali i ma z czym wrócić do Arizony. Spodziewaj się dziś dominującego występu. Postaw na czystą dwójkę.

Zaufanie: 6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

1XBETPostaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker