Verona – Venezia: Gol po 76. minucie meczu

4 października, 2024
20 Widoki

Nasze przewidywania: Verona – Venezia: Gol po 76. minucie

04.10.2024 20:45

Dopełnieniem piątkowego programu Serie A będą derby Wenecji Euganejskiej, w których gospodarze z Werony zmierzą się z gośćmi z Wenecji Euganejskiej. Obie drużyny przegrały w ostatniej kolejce, a że wygrały identycznie jedno z ostatnich czterech spotkań (3 porażki), nie dziwi, że jest to mecz ratunkowy.

Gospodarze z Werony nie zaczęli tego sezonu źle, ale cztery porażki w ostatnich pięciu meczach, w tym trzy z rzędu, mocno ich podłamały. Przed ostatnim pojedynkiem w Como trener Zanetti chwalił się, że do składu wracają kluczowi zawodnicy Suslov i Duda, ale ten pierwszy został ukarany czerwoną kartką i Verona przegrała 2-3.

Venezia również nie dokończyła meczu, sensacyjnie prowadząc z AS Roma, ale dwukrotnie przegrywając w ostatnich 20 minutach i ostatecznie nie zdobywając punktu. Nawet losowanie nie jest na razie na korzyść Venezii, ponieważ będzie to jej piąty mecz wyjazdowy w pierwszych siedmiu kolejkach, choć teraz nie jest daleko. Trzy porażki (0-1-3) i dwa strzelone gole sugerują, że Venezia nie będzie w tym sezonie groźna na wyjazdach.

Na co postawić:

Verona ostatnio przegrała w doliczonym czasie gry w Como, podobnie jak w ostatnim meczu u siebie z Torino (również przegranym 2-3). Venezia również nie jest obca późnym bramkom – strzelili gola po 76. minucie w trzech z czterech poprzednich występów.