22Bet USA

PLbookmaker
4 lipca, 2024
55 Widoki

Przepisy regulujące hazard online w Stanach Zjednoczonych określane są jako jedne z najbardziej złożonych na całym świecie. W rzeczywistości przekłada się to na trudności w interpretowaniu przepisów zarówno przez graczy jak i samych operatorów. Wśród 50 stanów i 5 zamieszkałych terytoriów zamorskich wyłącznie 38 zdecydowało się na legalizację określonych form hazardu online, choć nie zawsze w pełnej krasie.

Mogą oni korzystać wyłącznie z platform dedykowanych dla ich stanu. Co więcej, sam hazard online jest uznany za nielegalny na szczeblu federalnym. Gracze z USA posiadają trudność w znalezieniu bukmachera online dla siebie, ponieważ aż 72% zakładów bukmacherskich nie akceptuje obywateli z USA. Zatem czy w Stanach Zjednoczonych funkcjonuje platforma 22bet USA?

Hazard w USA

Hazard stacjonarny jest praktykowany w Stanach Zjednoczonych od stuleci. Jego historia znacząco wyprzedza powstanie kraju. Pierwsze zapisy prawne odnośnie jego regulacji pochodzą z XIX wieku. Z kolei hazard online w USA został zalegalizowany w 2011 roku, kiedy Departament ds.

Sprawiedliwości zmienił swoje stanowisko i umożliwił poszczególnym stanom jego legalizację, choć w ujęciu państwowym pozostaje niedozwolony. Stąd w niektórych regionach jest on legalny, a w innych nadal zabroniony. Obstawianie zakładów sportowych online stało się możliwe dopiero w 2018 roku. Wówczas Sąd Najwyższy uchwalił ustawę o ochronie sportu zawodowego i amatorskiego z 1992 roku. Do tego momentu, Amerykanie mogli obstawiać wyłącznie zakłady na wyścigi koni i psów.

Obecnie w USA funkcjonują trzy ustawy, które przekładają się na legalność hazardu online. Pojawiają się liczne interpretacje, reinterpretacje, a także sprzeczności w nich. Kluczowe jest, że te akty prawne wywodzą się w lat 90 XX wieku, kiedy postęp technologiczny był znikomy.

Departament Sprawiedliwości zadecydował, że ustawa całkowicie zabrania hazardu, w którym wykorzystywane są środki telekomunikacji. Wire Act nadal stanowi podstawę do postrzegania hazardu online jako nielegalnego na szczeblu federalnym.

Dopiero notatka z 2011 roku Departamentu Sprawiedliwości odeszła od poprzednio stosowanej interpretacji i pozwoliła na legalizowanie hazardu w poszczególnych stanach. Aktualnie na legalizację hazardu online w USA zdecydowało się 38 stanów, jednak ma to charakter wewnątrzstawowy. Coraz częściej zawierane są umowy międzystanowe, które pozwalają na przeprowadzanie rozgrywek hazardowych pomiędzy poszczególnymi stanami.

Czy Amerykanie mogą zarejestrować się na platformie 22bet USA?

Platforma bukmacherska 22bet znajduje się w gronie bukmacherów online, którzy nie akceptują graczy ze Stanów Zjednoczonych, dlatego nie istnieje platforma 22bet USA. Niezwykła zawiłość przepisów oraz wrogość stanów wobec hazardu online sprawiają, że osoby zainteresowane korzystaniem korzystaniem z zagranicznych platform bukmacherskich mają zdecydowanie utrudnione działanie. W konsekwencji nierzadko stosują różne technologiczne sposoby, aby móc skorzystać z oferty bukmacherów online. W rezultacie nierzadko udaje im się jednak zarejestrować na platformie.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker