22Bet Pakistan

PLbookmaker
4 lipca, 2024
52 Widoki

Pakistan to kraj muzułmański, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród bukmacherów online. Głównym powodem jest ogromne zaludnienie, co umożliwi dotarcie do ogromnej ilości potencjalnych użytkowników. Sytuacja związana z legalnością hazardu w Pakistanie nie jest jednoznaczna. Nierzadko można natrafić na informację, że hazard w Pakistanie jest całkowicie zabroniony. Przedstawiamy jak kształtuje się sytuacja w kraju związana z legalnością zakładów bukmacherskich i kasyn, a także, co może zaoferować Pakistańczykom 22Bet Pakistan.

Czy hazard w Pakistanie jest legalny?

Zarówno ustawa o zapobiegania hazardowi jak i pakistański kodeks karny zakazują hazardu, co jest bardzo powszechne w większości państw muzułmańskich. Ich prawo bazuje przede wszystkim na prawie islamskim, które wskazuje, że bogacenie się przez hazard jest niezgodne z prawem. Islam wskazuje, że człowiek powinien zdobywać pieniądze poprzez swoją ciężką pracę.

Równolegle uzależniający hazard nie może być rozrywką dla muzułmańczyków. W konsekwencji w Pakistanie nie funkcjonuje żaden legalny, stacjonarny zakład hazardowy. W Pakistanie nie funkcjonuje nawet narodowa loteria, która jest dopuszczalna w innych muzułmańskich krajach.

Obywatele Pakistanu często wykorzystują lukę prawną. Od 1979 roku, w Pakistanie dopuszczalne jest branie udziału w zakładach na wyścigi konne, loteriach promocyjnych i loteriach fantowych. W pewnym momencie dopuszczalne były zakłady na krykieta. Pakistańczycy, którzy biorą udział w nielegalnym hazardu mogą zostać ukarani. Najdelikatniejszą karą jest niewielka grzywna, a najbardziej surową jest pobyt więzieniu, nawet przez 5 lat.

22bet Pakistan

W historii rynku bukmacherskiego, pojawiły się powszechne zakłady bukmacherskie. Prowadzone były przez przestępcę, który posiadał bardzo silne powiązania z politykami. Zabezpieczał swój interes wysokimi łapówkami i mocną ochroną.

Zgodnie z wykładnią prawną, także hazard online należałoby traktować jako nielegalny. W rzeczywistości jednak branie udziału w nim pozostaje bezkarne. Nikt nie egzekwuje przestrzegania tego zakazu, a także żaden gracz nie został ukarany. Pakistańczycy bardzo chętnie korzystają z usług internetowych bukmacherów, choć nie mówią o tym głośno.

Czy Pakistańczycy wybierają 22Bet Pakistan?

Zagraniczni bukmacherzy konkurują o społeczność Pakistanu. Nie obejmuje ich jurysdykcja obowiązująca w Pakistanie, ponieważ są zarejestrowani poza granicami tego kraju. Mogą bezkarnie oferować swoje usługi i nie łamią w ten sposób prawa. 22Bet Pakistan bardzo aktywnie uczestniczy w pozyskiwaniu nowych użytkowników z Pakistanu.

Oferują im liczne bonusy, począwszy on bonusu powitalnego, aż po bonusy przewidziane dla stałych graczy. Najliczniej pojawiają się one w kasynie online, w którym każdy ma jednakowe szanse na wygraną. Co więcej, w razie wystąpienia jakichkolwiek trudności, Pakistańczycy mogą skorzystać z pomocy oferowanej przez obsługę klienta.

Nie muszą obawiać się lekceważenia ich problemów z uwagi na mieszkanie w kraju, który zakazuje hazardu. Choć obecny stan prawny pozostaje bierny na korzystanie z tym platform, to w razie jakichkolwiek problemów, to Pakistańczyk jest narażony na poniesienie konsekwencji.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker