22Bet Japonia

PLbookmaker
6 lipca, 2024
54 Widoki

Japonia, znana na całym świecie jako Kraina Kwitnącej Wyspy. Jest to państwo wyspiarskie znajdujące się w Azji Wschodniej. Leży na Ocenie Spokojny i na wschód od Chin, Korei Południowej, a także Rosji. Łączna ilość populacji oscyluje wokół 127 milionów ludności.

Japonia nadal pozostaje monarchią konstytucyjną, jednak na przestrzeni lat władza cesarza uległa znacznemu zawężeniu. Obecnie pełni głównie funkcję reprezentacyjną. Czy w Japonii hazard jest legalny? Czy funkcjonuje platforma 22bet Japonia?

Hazard w Japonii

W Japonii obowiązuje zakaz uprawiania hazardu. Wynika on wprost z obowiązującego kodeksu karnego. Pod presją społeczeństwa znalazły się wyjątki, które pozwalają nie tylko na zaspokojenie, choć częściowo, potrzeb społeczeństwa, ale także uzyskać część wpływów z hazardu wprost do budżetu. W rezultacie wśród legalnych form hazardu znajdują się m.in. wyścigi konne, a także sporty motorowe.

Ponadto Japończycy mogą oficjalnie brać udział w loterii krajowej, czy też grać w pachinko, mahjong. W Japonii zakazane są kasyna, dlatego społeczność tego kraju nie może legalnie zagrać w np. blackjacka, ruletkę czy w pokera. Należy jednak pamiętać, że w Japonii funkcjonuje podziemny krąg hazardowy, którego prowadzeniem zajmuje się Yakuza, czyli organizacja przestępcza. Obszar jej działania jest naprawdę rozległe.

22bet Japonia

W Japonii hazard online w ujęciu teoretycznym jest oczywiście zakazany, jednak wobec osób, które korzystają z nielicencjonowanych platform bukmacherskich nie są wyciągane konsekwencje. Wiele osób traktuje to jako ciche przyzwolenie umożliwiające korzystanie z zagranicznych platform bukmacherskich, które są zainteresowane pozyskaniem społeczności pochodzącej z Japonii.

Czy Japończycy mogą korzystać z 22bet Japonia?

Wielu Japończyków bardzo świadomie poszukuje nielegalnych platform bukmacherskich, które akceptują graczy pochodzących z Japonii. Stanowią one ogromną bazę licznych możliwości, które są w większości niedostępne dla przeciętnego obywatela z Japonii. Ponadto, mogą korzystać z tego bez wchodzenia w jakiekolwiek zawiłości z mafijną organizacją Yakuza. Świadomy wybór platformy zagranicznej pozwoli znacząco zminimalizować ewentualne ryzyko. Bardzo częstym wyborem jest platforma 22bet Japonia.

Bukmacher 22Bet Japonia wśród wszystkich 767 działających na terenie tego kraju ulokował się na 9 miejscu. Japoczyńcy w skali od 1 do 10 ocenili go na aż na 9,00. Czynnikami decydującymi o wyborze tego bukmachera są m.in. dostępność tysiąca sportowych wydarzeń do obstawiania, a także możliwość zakładów na esporty. Jednak to nie jedyne powody, dla 22Bet posiada tak duże powodzenie w kraju kwitnącej wiśni.

Choć 22Bet posiada dość krótką historię na rynku, ponieważ powstał dopiero w 2018 roku, to z powodzeniem zrewolucjonizował rynek nie tylko europejski, ale również azjatycki. Popularność tego portalu rozniosła się niemalże na cały świat. Użytkownicy doceniają możliwość obstawiania przeróżnych zakładów bez konieczności wychodzenia z domu. 22Bet Japonia z prostych powodów zyskał ogromne uznanie.

22Bet Japonia

Przede wszystkim przed jego użytkownikami stoi nie tylko możliwość obstawiania zakładów, ale także udostępnione jest dla nich kasyno internetowe. Niektóre rozgrywki odbywają się w czasie rzeczywistym przy obecności krupiera. Ponadto oferowana jest także możliwość skorzystania z automatów hazardowych jak i przygotowane są specjalne rozgrywki idealne dla miłośników gier stołowych.

22Bet Japonia to również profesjonalna obsługa klienta, która dostępna jest przez 24/7. Pracuje także w święta, kiedy zainteresowanie zakładami wzrasta. Portal spełnia oczekiwania najbardziej wymagających osób ze względu na multum oferowanych możliwości. Należy wskazać także, że w 22Bet Japonia dostępne są bardzo atrakcyjne kursy, które skutecznie zachęcają do podejmowania zakładów, również tych odnoszących się do e-sportów.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker