22Bet Iran

PLbookmaker
8 lipca, 2024
49 Widoki

Iran, oficjalnie Islamska Republika Iranu to autokratyczna islamska teokracja. Populacja Iranu wynosi aż 83 miliony obywateli, dlatego jest drugim, pod względem wielkości, krajem na Bliskim Wschodzie. W tym państwie ze względu na silne powiązanie z religią, hazard jest nielegalny.

Także hazard online jest nielegalny. Jego nielegalność posiada wyłącznie znaczenie techniczne. Nikt w tym kraju nie jest za to ścigany, a tylko na niektóre witryny są zakładane blokady. Czy w tym kraju obywatele mogą skorzystać z 22Bet.com?

Hazard w Iranie

Hazard w Iranie jest zakazany od momentu powstania państwa, co było na skutek rewolucji z 1979 roku. Zakaz wynika z irańskiego kodeksu karnego i z irańskiego kodeksu cywilnego. Irańskie przepisy powstawały w oparciu o prawo islamskie, szariat. W rezultacie zakaz hazardu w tym kraju jest naturalną kolejnością rzeczy. W Iranie nie funkcjonują nawet stacjonarne zakłady hazardowe.

Islamska Republika Iranu znajduje się w gronie nielicznych państw, w których nie funkcjonuje narodowa loteria. Osoby, które zostaną przyłapane na uprawianiu hazardu mogą zostać skazane nawet na 6 miesięcy więzienia lub 74 baty.

22bet Iran

W irańskich przepisach nie ma bezpośredniej wzmianki o nielegalności hazardu online. Jednak zakaz wszelkich form hazardu pozwala wywnioskować, że dotyczy to również hazardu online. W rzeczywistości jednak w Iranie nie jest to w żaden sposób egzekwowane, a także nie są tworzone narzędzia umożliwiające wychwycenie graczy.

W istocie przez rząd podejmowane są próby do ograniczenia ilości graczy poprzez blokadę witryn hazardowych czy blokowanie określonych transakcji finansowych. Kluczowe jest, aby pojedyncze osoby zachowywały dla siebie fakt korzystania z takich platform, ponieważ podejście państwa do użytkowników platform bukmacherskich może w każdym momencie ulec zmianie.

22Bet Iran – wiele możliwości w jednym miejscu

Przy obowiązującym zakazanie hazardu, po cichu wzrasta popularność witryn bukmacherskich. Swoją działalnością oznacza się tam również 22Bet Iran, którym z każdym rokiem pokonuje swoich konkurentów. W rezultacie przez ostatnie kilka lat znalazł się na 6 pozycji, a jego średnia ocena użytkowników w 2023 wyniosła aż 9.0/10. Irańczycy coraz chętniej korzystają z usług tego bukmachera. W tym celu podejmowane są bardzo intensywne działania. I jak się okazują przynoszą one bardzo pozytywny skutek.

Platforma 22Bet szczególny nacisk kładzie na utrzymanie standardów, które pozwoliły na jej rozpromowanie. Stąd osoby, które chcą skorzystać z 22Bet Iran po raz pierwszy mogą skorzystać z bardzo atrakcyjnej promocji dla nowych użytkowników. Oferta ukierunkowana jest zarówno dla osób, które chcą skorzystać z zakładów sportowych jak i gier kasynowych.

Ponadto dla stałych graczy przewidziane są poniedziałkowe lub piątkowe doładowania. W 22Bet Iran bardzo dużą popularnością cieszą się następujące dyscypliny sportów: hokej na lodzie, snowboarding, golf, baseball, tenis. Gracze posiadają także możliwość obstawiania e-sportów, co ciężko jest spotkać na innych platformach e-hazardowych.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker