22Bet Chiny

PLbookmaker
3 lipca, 2024
54 Widoki

Na terenie Chińskiej Republiki Ludowej funkcjonuje bardzo wiele firm bukmacherskich, które sprawiają, że tamtejszy rynek zakładów bukmacherskich jest bardzo obszerny. W konsekwencji Chiny uzyskują największe przychody z hazardu, co spowodowane jest przez ilość obywateli.

W rzeczywistości zdecydowana większość form hazardu jest w tym kraju jednak nielegalna. Także hazard online jest w Chinach nielegalny. Chińczycy teoretycznie nie posiadają dostępu do stron hazardowych. Czy pomimo zakazu udaje im się korzystać z zagranicznych platform? Czy funkcjonuje platforma 22bet Chiny?

Hazard w Chinach

Kodeks Karny Chińskiej Republiki Ludowej wskazuje, że osoby, które w celach zarobkowych gromadzą ludność, aby uprawiali hazard, prowadzi dom gier lub też hazard jest ich zawodem to podlegają one karze stałej. Kodeks przewiduje dla nich karę pozbawienia wolności do 3 lat, areszt karny lub dozór publiczny. Ponadto może zostać nałożona na nich kara grzywny.

Prawo obowiązuje w Chinach zabrania prowadzenia profesjonalnego hazardu, dlatego nie odnosi się do zwykłego hazardu. Wobec graczy regularnie przeprowadzane są kontrole. Osoby, które cieszą się dobrą opinią w Komunistycznej Partii Chin mogą być ukarane wyłącznie karą grzywny.

W Chinach zarówno loteria jak i zakłady sportowe nie są traktowane jako gry hazardowe. Ponadto dozwolone jest kilka odmian zakładów sportowych, zdrapki, Keno i terminale loterii wideo. Chińczycy nie mogą obstawiać za to najstarszej chińskiej gry, Mahjong.

Hazard online jest obwarowany warunkami występującymi przy naziemnym hazardzie. W Chinach zabronione jest zarówno prowadzenie internetowych portali hazardowych. Dostawcy Internetu blokują zagraniczne strony hazardowe, aby uniemożliwić dostęp. Osobom, którym udaje się z nich korzystać mogą nawet zostać za to aresztowane, choć są to rzadkie przypadki.

Ponadto instytucje finansowe, które mają większość udziału w Chinach mają nakaz blokady transakcji finansowych odbywających się z witrynami hazardowymi. Co większości udaje się ominąć poprzez wykorzystanie portfeli cyfrowych, bitcoinów i alternatywnych metod płatności. Ze względu na wielkość populacji w Chinach, zagraniczni bukmacherzy szczególnie interesują się tym rynkiem. Umożliwiają im rejestrację na swoich platformach. Co więcej, oferują także obsługę klientów w języku chińskim.

Czy Chińczycy mogą korzystać z platformy 22bet Chiny?

Wśród tamtejszych zagranicznych platform bukmacherskich, dostrzegalna jest także działalność 22Bet Chiny. Choć gracze z Chin mogą mieć poważny problem z uzyskaniem dostępu do tej platformy. Najczęściej wykorzystują do tego oprogramowanie VPN, które zmienia ich adres IP.

Dodatkowo wykorzystują także metody płatności, które umożliwiają uniknięcie bezpośrednie przekazywanie pieniędzy z konta na swoje konto u bukmachera. Chińczycy są narodem, który jest w pełni świadomy ewentualnych konsekwencji za łamanie obowiązującego w ich kraju prawa, jednak ewentualne korzyści zdecydowanie ich do tego zachęcają, co można dostrzec po zainteresowaniu zagranicznymi platformami.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker