1. FC Köln – RB Lipsk: 2

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
17 Widoki

Nasza wskazówka: 1. FC Köln – RB Lipsk: 2

15.03.2024 20:30

1. FC Köln i RB Lipsk mają różne ambicje przed ostatnimi dziewięcioma kolejkami Bundesligi. O ile ekipa z Nadrenii walczy o pozostanie w niemieckiej elicie, to jej przeciwnik chce zakwalifikować się do Ligi Mistrzów.

„Kozły” dwukrotnie nie zdołały utrzymać prowadzenia nad Borussią Mönchengladbach w regionalnych derbach w zeszłym tygodniu i musiały zadowolić się punktem po remisie 3-3, przedłużając swoją passę bez zwycięstwa do pięciu meczów (0-3-2), ale mimo to utrzymały się na pozycji barażowej. 1. FC Köln zanotował obie wspomniane porażki u siebie i to przed własnymi kibicami muszą ciężko pracować, będąc obecnie drugą najgorszą drużyną w rozgrywkach (9).

Lipsk, po zajęciu ostatniego miejsca na arenie europejskiej, z łatwością pokonał Darmstadt (2:0) i nadal traci punkt do zajmującej czwarte miejsce Borussii Dortmund, która przy obecnym układzie sił jako ostatnia zakwalifikowałaby się do rozgrywek milionerów. Drużyna z Saksonii wygrała przekonująco w Bochum (4-1) dwa tygodnie temu, ale zdobyła tylko dwa punkty z czterech poprzednich wyjazdowych meczów ligowych, co wpłynęło na jej ogólny bilans (5-2-5).

Na co postawić:

Die Roten Bullen od końca października wygrali u siebie w lidze tylko dwa razy (2-2-4), ale tym razem poprawią swój niekorzystny bilans i wywiozą z RheinEnergieStadion niezbędne trzy punkty.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

1XBETPostaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker